Технічний сервіс

Основою вдалої покупки техніки є можливість якісного гарантійного та післягарантійного обслуговування. Оскільки надійна робота обладнання та інструменту впродовж тривалого відрізку часу значно важливіша, аніж швидкоплинна радість від придбання техніки за "цінами, нижчими за ринкові". Ви можете бути цілковито спокійними відносно сервісного обслуговування придбаного у нас інструменту та обладнання.

Сервісний Центр забезпечує:

Постачання запасних частин для інструменту фірм ОРГАПАК (ORGAPACK), СТРАПЕКС (STRAPEX) (обидві Швейцарія), Коламбія (Columbia), ІТАТУЛЗ (ITATOOLS) (обидві Італія), ЗАПАК (ZAPAK) (Тайвань).
Постачання запасних частин для машинок ORT200, ORT52, STB63, ST-POLI, ST DIGIT, STB60 та інших.
Сервісне обслуговування та післягарантійний ремонт інструменту та обладнання фірм Strapex, Columbia, Orgapack, Itatools, Zapak.
До Ваших послуг професійний і висококваліфікований обслуговуючий персонал, володіючий великим досвідом ремонту пакувального інструменту.
На складі Сервісного Центру підтримується необхідний запас запасних частин, що рекомендовані виробником пакувального обладнання.
Повну інформацію стосовно ремонту та експлуатації пакувального обладнання та інструменту Ви можете отримати за телефонами:

 

(056) 797-97-94, (056) 371-88-33 ф. Дмитро Кривоносов